«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 4-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-14:00 Նոր-Նորք 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ․ 2, 4 շենքերը, Ա․ Հովհաննիսյան փ. 10, 12, 14 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-16:00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Ջուղայի փ. 2, 4, 6 շենքերը, Նանսենի փ. 4/1, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3 շենքերը, Լվովյան փ. 19, 21, 23, 25, 27, 29 շենքերը, նախկին «Նորք» կինոթատրոնի շենքը, թիվ 100, 238 մանկապարտեզները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մատենադարանի հիմնական մասնաշենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մաշտոցի պող. 49, 51 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-13:00 Ավան-Առինջ՝ Բաբաջանյան նրբ. 1, 5, 7, 9, 13 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորք 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան 1-ին նրբ․ 1, 2 շենքերը, Բաղյան փ․ 1 շենքը, Գայի պող․ 18, 20, 22 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր-Նորք 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 4, 8, 10, 12 շենքերը, Գյուլիքևխյան փ․ 5, 7, 9 շենքերը, թիվ 261 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 27փ. 39-55: 29փ.14-33: 33փ. 20-39; 38փ. 17-34 սեփական տները,
11:00-17:00 Խաղաղ Դոնի փ. 27, 31 շենքերը, «Հայրապետյան Անահիտ» ԱՁ-ն, Սննդի քոլեջը, «Հայրենիք» կինոթատրոնը, «Վեոն Արմենիա» ընկերությունը, «Երքաղլույս» ընկերությունը, «Իմիջ» ՍՊ ընկերությունը, «Հայբիզնեսբանկ» ընկերությունը, Կատովսկու և Օդեսայի փողոցների սեփական տները, «Շեն Տանիք» ընկերությունը, Մալուխի արտադրամասը, Մայիսի 9-ի փ․8 շենքը, Ս․Տարոնցի փ․ 7 շենքի 3-րդ և 4-րդ մուտքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիչինայի 2-րդ, 3-րդ նրբանցքները, Սիլիկյան հին խճուղին, Հասրաթյան փողոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խաչատրյան փ. 1/2, 1/4 , 30, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 82, 132 դպրոցները, թիվ 22, 33 մանկապարտեզները և «Խորա» մանկապարտեզը, Կոմիտասի պող. 52, 54/1 շենքերը և 1-ին նրբ. 6-26/1 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Յուքոմ», «Սաս-Գրուպ», «Իլենիա», «Էվենտուս», «Հաթ-Գրուպ» ՍՊ ընկերություննեը, Գրիբոեդով փ. 2, 4, 42, 44 շենքերը և 28-40 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Վեոն Արմենիա», «ՇՇՊՍ» ՓԲ ընկերությունները, «ՀայԲուսակ» Երևանի համալսարանը, Ուլնեցի փ. 5-31 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չոլաքյան փ. 5-23 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
14:00-15:00 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ. 5 շենքը, Գայի պող. 55, 57, 57/1 շենքերը, թիվ 111 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,