«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 25-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։30-16։30 Սայաթ-Նովա պող. 35 շենքի 2-րդ մուտքը, Արամի փ. 86, 88 շենքերը, «Դայմոնդ-Հաուս» հյուրանոցը, Եկմալյան փ. 1/1 շենքը, «Գարդինվեստ» ՍՊ ընկերությունը, «Հրազդան» կենտրոնական մարզադաշտը միակողմանի,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 41փ. 2-17 սեփական տները և 12, 14 շենքերը,
11:00-17:00 Ա.Խաչատրյան փ. 1 շենքը, Քանաքեռ 15փ. 11-52ա սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հ.Հակոբյան փ. 2 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կասյան փ. 1, 3, 5 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Հրակ», «Խաչաշ–Շին», «Սիսակ Պապիկյան» ՍՊ ընկերությունները, Ներքին Չարբախ 3, 4, 5, 10 փողոցների սեփական տները, Ներքին Չարբախ 3-րդ փողոցի 3-րդ նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Չարբախ 5-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Բագրատունյաց պող․ 25/27 շենքը, Արարատյան փ․ 7, 9 շենքերը, Գարեգին Նժդեհի փ․9ա, 13բ, 15 շենքերը, Լենինգրադյան փ. 2, 4, 6, 8 շենքերը, թիվ 156, 157 մանկապարտեզները, Հալաբյան փ. 3, 5, 7, 29 շենքերը, Էստոնական փ. 4, 14, 12, 10, 12/1-1, 12/1-2 շենքերը, թիվ 126, 185, 188, 195 դպրոցները, 11 թաղամասի թիվ 5 երաժշտական դպրոցը, Հաղթանակի 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11 փողոցները, Շահումյան 14 փողոցը, Բատիկյան, Ոսկանյան փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 54/1 շենքը, Գրիբոյեդով փ. 2, 4 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, «Յուքոմ», «Աստղիկ–5», «Ասպար Արմս», «Էկոսենս», «Օլդ Թբիլիսի», «Ֆերասկո» ՍՊ ընկերությունները, Մամիկոնյանց 1-ին նրբ. 1-9 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Գեոդեզիա և քարտեզագրություն» ՊՈԱԿ, «Էկոսենս», «Օլդ Թբիլիսի», «Ֆերասկո: