10։00-16։00 Արենի և Սերս գյուղերը մասնակի,
10։00-16։00 Առինջ գյուղը մասնակի, Ձորաղբյուր և Ջրվեժի ամառանոցները մասնակի, Աբովյանի 8-րդ միկրոշրջանը մասնակի և Կամարիս գյուղը մասնակի,
11:00-13:00 Քանաքեռավանի «Երևան ջուր», «Նորմա կաթ», «Մանկապարտեզ», «Միաձույլ», ՍՊ ընկերությունները, Քանաքեռավանի դպրոցը և «Գինու գործարանը»
11։00-14։00 Հրազդան քաղաքի Կոճոռ թաղամասը, Երևանյան, Շահումյան, Սպանդարյան, Ռ․Միքայելյան, Րաֆֆու, Մյասնիկյան, Ավետիսյան, Նար-Դոսի փողոցները, 5-րդ Բանավան թաղամասը, Հեռուստակայանը, «Արդշինբանկ» ընկերությունը, ՀԷՑ «Գեղամա» մասնաճյուղը, թիվ 6, 7 մանկապարտեզները, թիվ 1, 2, 4 դպրոցները, ԱԱԾ-ի և ԱԻՆ-ի շենքերը, Հրազդանի «Ավտոգազ» գազալցակայանը «Նարեկ», «Կարեն Մարտիրոսյան», «Եռասեպ», «Արմեն Առաքելյան», «Գազշին» ՍՊ ընկերությունները, «Մարկոսյան» բենզալցակայանը, «Վիվասել-ՄՏՍ» ընկերության բջջային կայանը, Հրազդանի զինմասը և Ճանշին վարչությունը,
Գեղարքունիքի մարզում՝ 10։30-12։00 Սևան քաղաքի Նաիրյան 3-4, 11-87 սեփական տները, Մյասնիկյան 2-50 սեփական տները, Հրազդան 1-33 սեփական տները, Շահումյան 6-38 սեփական տները, Կարմիր Բանակի 35-54 սեփական տները, Չարենցի, Պռոշյանի, Աշոտ-Երկաթ փողոցները մասնակի, Օրբելի փողոցն ամբողջությամբ, Հոգեբուժական հիվանդանոցը, Ազգային պարկ ՊՌԱԿ-ը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-12։30 Գավառի Սպանդարյան, Բարեկամության փողոցները մասնակի, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
13։00-14։30 Գավառի պոլիկլինիկան, «Գեղարքունիքի» մարզպետարանը, Մարզային ոստիկանությունը, Ներքին գործերը, Զինկոմիսարիատը, Սայադյան, Ազատության, Բոշնաղյան փողոցները մասնակի, Բանդի թաղամասը, Սպորտդպրոցը, «ՎՏԲ-Հայաստան բանկ» և «Հայբիզնեսբանկ» ընկերությունների մասնաճյուղերը, Գավառի» մանկատունը, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Վեոն Արմենիա», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
15։00-16։30 Գավառի նախկին կաբելի գործարանին հարող տարածքը, Բարեկամության, Բոշնաղյան փողոցները մասնակի, «Ավտոդպրոցը», «Գրանդ Քենդիի» պահեստային տարածքները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-14:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Թորոսգյուղ գյուղի արևելյան մասը,
10:00-16:00 Անիի տարածաշրջանի Մարալիկ քաղաքի Ձերժինսկի փողոցը, Ամասիայի տարածաշրջանի ԱԱԾ-ի Ամասիայի բաժնի շենքը, Ամասիայի հրշեջ ծառայության շենքը և հարակից շենքերն ու սեփական տները,