«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 27-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Եղիշե Թադևոսյան նրբ․ 2, 4, 6, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ Իսահակյան թաղամաս մասնակի, Հովհաննիսյան թաղամաս մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Բուզանդի փ. 1 շենք, Ֆիրդուսի փ. 52-80 առանձնատներ, Չայկովսկու փ. 15, 30, 35 առանձնատներ, Սպենդիարյանի անվան երաժշտական դպրոց, Առևտրաարդյունաբերական պալատ, Բայրոնի փ. 8, 10, 12 շենքեր, Մոսկովյան փ. 21, 23, 25, 27 շենքեր, Տերյան փ. 71, 83 շենքեր, Ամիրյան փ. 10, 12 շենքեր, Մաշտոցի պաղ. 20 շենք, Բուզանդի փ. 45-55 առանձնատներ, Սայաթ-Նովայի պող. 20 շենք, Թումանյան փ. 26, 28, 28ա, 12, 13 շենքեր, Թումանյան 1 անց․ 2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արշակունյաց պող․ 51, 53 շենքեր, Ս․Զորավարի փ․ 44, 46 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արագածի փ․ 93, 93ա շենքեր,Կողբի 1 և 2 փողոցների առանձնատներ, Արագածի, Ղարիբջանյան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարկավագի փ. 72-72/9 շենքեր,Ա․ Ավետիսյան փ. 76-80 շենքեր, Համբարձումյան փ. 12/5, 14, 16, 16ա, 97, 97/3, 111/3 շենքեր, Լուկաշին 3, 4 փողոցներ, Նորակառույց Լուկաշին թաղամաս, Ծ.Իսակովի պող. 52/5 շենք և հարակից բաժանորդներ, Նոր Արեշ 7 փողոց 1-52; 9 փողոց 1-40; 20 փողոց 1-53; 26 փողոց 1-13; 32 փողոց 1-57; 40 փողոց 1-30 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Սերո Խանզադյան 2-րդ նրբանցքի 1-78 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,